Zombie Crisis

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.8.3106
  • Dil Türkçe
  • Firma MAGIC SEVEN
Keskin nişancılığınızı ön plana çıkartacağınız Zombie Crisis mobil oyunu ile sizde eğlencenize bakın.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Zombie Crisis mobil oyununda keskin nişancılık kabiliyetinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Kendinize bir sığınak bulun ve her yanı sarmış olan zombileri haklayın. 

Zombie Crisis mobil oyununda zombiler ile çevrili olan şehri silahınız ile temizleyeceksiniz. Zombi krizi her yanı sarmış durumdadır, RPG ve aksiyon oyununda yer alan, bir zombi çekim ve hayatta kalma oyunu ile karşı karşıyasınız. Oyunda başarılı olmak için oyuna odaklanın. Sakin olun, güçlü silahlarınızı hazırlayın, en iyi ekipmanlarınızı giyin, sizinle birlikte sadık robotlar alın.

Bu heyecanlı hayatta kalma mobil oyununda üç adet oyun modu bulunuyor. Bunlar; kampanya modu, arama modu ve avcı modu. Bu oyun modlarından bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu muhteşem kavgaya yardımcı olması için özelliklerini geliştirmek için kollarınızı yükseltmeyi unutmayın. Zombilere karşı tarihi bir savaş kazanın.

Silahınızı zombilere mükemmel şekilde hedefleyin ve zombi kafasına doğrudan vurun. Merhamet yok, sadece cesaret ve güç var. Atış becerinizi geliştirin, eğitilmiş bir keskin nişancı olmayı öğrenin, o zaman siz olacaksınız.

 

 

Daha Fazla Göster
Zombie Crisis indir